100% ekologiczny olej kokosowy Nutrich

Naszym sztandarowym produktem jest 100% ekologiczny olej kokosowy Nutrich, który cechuje delikatny posmak i aromat kokosa.

Organiczny olej kokosowy typu virgin wytwarzany jest z dojrzewających na Sri Lance orzechów kokosa najwyższej jakości. Jego wysoką klasę potwierdza między innymi certyfikat ekologiczny. Co więcej, posiada certyfikat Halal oraz certyfikat koszerności. Dzięki metodzie pozyskiwania, zachowuje on wszystkie właściwości odżywcze. Nie ma potrzeby, by trzymać go w lodówce. W temperaturze pokojowej przybiera stałą postać, w formę płynną zamienia się w około 24-26 stopniach Celsjusza.

Jako producent oleju, oferujemy go w bardzo atrakcyjnych oraz konkurencyjnych cenach. Przyjmujemy zarówno zamówienia hurtowe, jak i detaliczne. Nasz nierafinowany olej kokosowy dostępny jest w trzech pojemnościach: 220ml, 500ml i 950ml. Na życzenie odbiorcy jesteśmy w stanie zapewnić indywidualnie zaprojektowaną etykietę oraz opakowanie zbiorcze zamawianych produktów.

O 100% ekologicznym oleju kokosowym Nutrich

Olej kokosowy to jeden z najzdrowszych i najbardziej uniwersalnych olejów w codziennym stosowaniu. Jest bardzo bogaty w składniki odżywcze, nie jest natomiast przetworzony. Obie cechy stawiają go w grupie produktów określanych mianem superfood. Superżywność uznawana jest na całym świecie za najlepszą i najzdrowszą dla organizmu człowieka.

Olej z orzecha kokosa można stosować zewnętrznie oraz wewnętrznie. Niektóre jego właściwości prozdrowotne to: równoważenie poziomu cholesterolu, przyspieszanie metabolizmu, zwalczanie objawów grypy i kataru, regulowanie trawienia, pobudzanie pracy serca, wsparcie kości czy ograniczanie otyłości. Wykorzystywany jest także do pielęgnacji skóry i włosów, jako produkt  zarówno nawilżający i regenerujący. Lista jego dobroczynnych właściwości jest długa. Z tego powodu palma kokosowa jest nazywana przez wielu “drzewem tysiąca zastosowań”. To miano zawdzięcza dużej zawartości między innymi witamin C, B6, kwasu laurynowego, witamin E i K, błonnika, tiaminy, niacyny, kwasu foliowego, fosforu, potasu, magnezu, sodu, wapnia, cynku czy żelaza.

Zalecana dzienna dawka spożycia oleju kokosowego to dwie łyżeczki. Najprostszym sposobem skonsumowania zalecanej ilości jest zastąpienie innych tłuszczy właśnie olejem z orzecha kokosowego.